poważny zamyślony kwadrat (pellamerethiel) wrote in rynshtock,
poważny zamyślony kwadrat
pellamerethiel
rynshtock

 • Mood:

Rekomendacje

Zdaje się, że dawno nie wrzucałam żadnych rekomendacji. ;)

Fair Trade Rules autorstwa beer_good_foamy - wspaniały fik na wesoło, ukazujący, dlaczego właściwie pod koniec 4 sezonu stało się tak, jak się stało. ;) Spoilery do AtS 4x22 Home.

Atonement's A Bitch autorstwa beer_good_foamy - kolekcja świetnych, brakujących scen z Faith. Spoilery do finału zarówno Buffy, jak i Angela. ;)

Chosen The Series autorstwa snowpuppies - krótkie, często brutalne historie Slayerek, które żyły, walczyły i umierały na długo przed Buffy. Z tego co pamiętam, większych spoilerów brak. ;)

Red, Red, Red autorstwa carlyinrome - trochę bajkowe, trochę magiczne Buffy/Angel. Bardzo przypadło mi do gustu. ;) Spoilery do BtVS 2x11 Ted.

St. Petersburg autorstwa Tanii - Angelus i Spike w St. Petersburgu. Krew, przemoc i Rosja. ;) Spoilerów właściwie brak, poza wiadomą wzmianką z AtS 5x15 A Hole in the world.

In The Land Of Moab autorstwa beer_good_foamy - Krótka, znakomita parodia #3 Angel: After The Fall. ;)
Tags: fanfiction, rekomendacje
Subscribe

 • Astronauci kontra jaskiniowcy

  Uwaga, będzie to wpis bardzo autoreklamowy! Aż mi trochę wstyd. Otóż pracuję teraz nad nad wieloodcinkowcem do AtS i z racji zbliżającej się sesji…

 • Bitwa pornograficzna, odcinek 19

  Wiem, to był naprawdę długi hiatus. Noelia, mam nadzieję, że piszesz :D Tytuł: Owce na rzeź Ostrzeżenia: Pegging, het i femme, seks z nieletnimi,…

 • w dobrej wierze

  Autoreklama! Proces twórczy wprawdzie trwa od pewnego czasu, ale jako że jest mocno zaawansowany, uważam, że mogę wtarabanić się na…

 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

 • 0 comments